O nás

 

Naša kreatívna dielňa bola založená dvomi architektmi s vysokoškolským vzdelaním za účelom vzdelať nadšencov kreatívnych riešení zábavnou formou. V oblasti interiérového dizajnu máme dlhoročnú skúsenosť a radi sa s Vami podelíme o naše vedomosti. K založeniu dielne nás inšpirovali osoby, ktoré preukázali nadšenie predovšetkým pre interiérový dizajn, napriek tomu, že mnohí z nich pracovali v inom odvetví.

Pripravili sme pre Vás flexibilnú ponuku kurzov, ktoré sú zoskupené do rôznych oblastí. Sami si môžete vybrať okruh (zariadenie rodinného domu, bytu, verejných priestorov), o ktorom chcete získať všeobecný prehľad. V prípade, že by ste sa chceli špecializovať na konkrétnu oblasť (miestnosť), máte možnosť absolvovať jednotlivé moduly, najmä z ponuky pokročilých kurzov. Získate tak špecifické vedomosti.

S nami sa určite nebudete nudiť

Naše kurzy obsahujú množstvo praktických cvičení, kde môžete vyvíjať v sebe kreativitu, získať nové poznatky a nadobudnúť schopnosť aplikovať teoretické znalosti.

Výhodou našich kurzov je, že sa nemusíte starať o zabezpečenie materiálu a trápiť sa s pokusmi a omylmi pri tvorení. Vyberte si niektoré z ponúkaných kurzov a za pár hodín Vás naučíme ako na to. Z kurzu si tak vždy odnesiete techniku tvorby a kreatívnych riešení.

Pridajte sa k nám a vytvorte si niečo kreatívne

Čo ponúkame:

Kurzy interiérového dizajnu
Kurzy tvorivosti
Kurzy vizáže
Kurzy webshoppingu
Kurzy využívania internetu
Zabezpečenie materiálov a pomôcok
Možnosť e-learningu
Poradíme Vám s výberom vhodnej obsahovej náplne školenia
V prípade potreby vieme zabezpečiť aj cudzojazyčné školenia
Tempo výučby plne prispôsobíme Vašim potrebám
Termíny, čas, formu a miesto školení vieme plne prispôsobiť
Vieme zabezpečiť školenie aj vo Vašich priestoroch