Kurz návrhu digitálneho fotoalbumu a koláže z fotografií

Máte chuť vytvoriť si z Vašich fotografií kreatívne koláže?
Uchovajte si navždy výnimočné životné okamihy.

Tradičné fotoalbumy sú minulosťou, dnes sa tvorí digitálne! Nie ste obmedzení výberom vhodných fotoalbumov v papierníctve, nemusíte si tlačiť svoje fotografie z digitálneho fotoaparátu, pracujete kedykoľvek a kdekoľvek na svojom počítači.

Nikdy to nebolo jednoduchšie. Nepotrebujete nožnice, lepidlo, ani hŕbu farebných papierov. V programe nájdete pripravené témy na rôzne udalosti (svadba, narodeniny, párty, krstiny, grilovačka, promócie a podobne), ktoré Vám uľahčia prácu a poskytnú dostatok farieb a materiálov.

Keď bude Vaše dielo hotové, okamžite sa ním môžete pochváliť známym a priateľom. Pošlite starej mame fotoalbum s najnovšími fotkami vnúčika, priateľom album z oslavy narodenín, na ktorej sa s Vami výborne zabávali.

Na našom kurze Vás naučíme od základov vytvárať digitálne fotoalbumy, koláže a ako sa podeliť o ne s priateľmi na internete. Zdarma získate profesionálny softvér, ktorý Vám zostane aj po skončení kurzu. Posúďte sami, aké výhody má tvorba digitálnych albumov a koláží oproti tradičným postupom.

Výhody digitálnych fotoalbumov a koláží oproti tradičným:

Digitálne fotoalbumy majú veľa výhod oproti bežným papierovým. Tu sú niektoré z dôvodov, prečo skúsiť tento spôsob tvorby albumov.

Nižšie náklady – Materiály použité pri tvorbe tradičných kreatívnych albumov sú drahé a môžu byť použité iba raz. Digitálne materiály však možno použiť znovu a znovu. Na internete môžete nájsť množstvo voľného materiálu na stiahnutie, ak Vám tieto nebudú stačiť, môžete si u nás zakúpiť špecializované tematické balíčky s nádhernými motívmi.

Žiadny odpad – Ak nie ste spokojní s konečným výsledkom, môžete projekt jednoducho zmazať a začať znovu. Všetky pôvodné materiály môžu byť znovu použité, keďže sú digitálne.

Čistý a uprataný stôl – Pri tvorbe digitálnych albumov a koláží máte všetko na dosah ruky. Nemusíte si pripravovať papiere, nožnice a lepidlá, všetko, čo potrebujete, je počítač, vhodný program a Vaša fantázia. Keď s prácou skončíte, nie je nutné upratať stôl a pozbierať výstrižky zo zeme.

Môžete kreatívne tvoriť hocikde – Nepotrebujete veľký stôl, keďže všetko máte uložené v počítači. Tvoríte tam, kde práve ste so svojím notebookom – doma, na chate, v parku, pri káve, prípadne počas prestávky v práci. Celý svet Vašej kreativity je uložený v počítači.

Tento kurz je určený pre každého, kto sa chce naučiť vytvárať kreatívne digitálne fotoalbumy a koláže. Stačia základné znalosti ovládania počítača, chuť tvoriť a fantázia. Nemusíte byť študovaní umelci, tvoriť nádherné fotoalbumy a koláže môže každý v akomkoľvek veku.

Osnova kurzu:

 • ovládať rozhranie programu na tvorbu koláží a fotoalbumov
 • základné nástroje programu a ich použitie
 • tvorba s pomocou hotových šablón programu
 • stiahnutie a inštalácia šablón z internetu
 • vloženie fotografií do programu a práca s nimi
 • detaily a úpravy detailov
 • hladiny a práca s nimi
 • kreatívne efekty
 • tlač hotového fotoalbumu a koláží
 • uloženie hotového projektu
 • export to rôznych formátov
 • export to formátu PDF
 • zdieľanie albumov na internete

Rozsah kurzu:

24 vyučovacích hodín

Cena kurzu:

Termín kurzuČasDeňTyp kurzu
18.6.2012-27.6.201217:00-21:00
6 dní / 4 vyučovacie hodiny denne
Po-StrVečerný
23.6.2012-1.7.201209:00-16:00
4 dni / 6 vyučovacích hodín denne
So-NeVíkendový

Cena platí pri min. 3 účastníkoch.

V cene kurzu sú zahrnuté aj pracovné pomôcky a materiál.

Poskytujeme výhodné ceny pre študentské skupinové kurzy na požiadanie.
Pre firmy poskytujeme osobitný cenník na požiadanie.
Ceny individuálnych kurzov u klienta príp. e-learning kurzov taktiež na požiadanie.

Termín školenia:

Cena pre osobu / kurzCena platí
290,00 € Len v daných termínoch s uvedeným rozsahom

Nevyhovujú vám termíny kurzu? Kontaktujte nás a pripravíme vám kurz v termíne podľa vašich predstáv.

Záväzná objednávka:

Po zvolení najvhodnejšieho riešenia kurzu pre Vás, si prosím stiahnite, vyplňte a pošlite záväzný objednávkový formulár na našu e-mailovú adresu.

Galéria:

Thanks for installing the Bottom of every post plugin by Corey Salzano. Contact me if you need custom WordPress plugins or website design.