Kurz tvorby blogu a jednoduchej webstránky bez znalostí programovania

Chcete si vytvoriť vlastný blog alebo jednoduchú webstránku sami bez potreby znalostí programovania?
Nestačia Vám hotové blogy, chceli by ste si urobiť blog podľa Vašich predstáv?
Ukážeme Vám, ako na to.

Naučíme Vás vytvoriť jednoduchú webstránku alebo blog, pridať si na ňu funkcie, ako fotogaléria, komentáre, hlasovanie, obrázky, videá a podobne. Prezentujte sa na internete a komunikujte s ostatnými.

Nemusíte sa učiť programovať, a predsa zvládnete tvorbu jednoduchej webstránky alebo blogu. Ako je to možné? Použitím moderných modulových systémov si dokážete stránku zložiť úplne sami, podobne ako detskú stavebnicu. Nemusíte vedieť, ako stránka funguje, stačí keď budete vedieť ovládať pridávanie modulov a sami si pridáte nové funkcie. Chcete mať na stránke fotogalériu? Žiaden problém, jednoducho si ju stiahnete z ponuky rozširujúcich modulov a aktivujete. A je to! Galéria sa Vám zjaví priamo na vašej stránke. Ešte by ste radi mali knihu návštev? Prečo nie! Stiahnete si príslušný modul a aktivujete ho.

Nepáči sa Vám predvolený výzor stránky? Zmeňte si ho!

Naučíme Vás, ako sa orientovať na stránkach ponúkajúcich voľne stiahnuteľné šablóny, tzv. templaty, ktoré Vám umožnia zmeniť si vzhľad Vášho blogu za pár minút bez nutnosti ovládania zložitých grafických programov. Vyberiete si šablónu podľa grafiky a farby, stlačíte pár tlačidiel a Váš blog zmení výzor akoby mávnutím čarovného prútika. Jediným problémom si bude len vybrať, pretože šablón máte na internete k dispozícii tisíce.

 

Jednoduché pridávanie obsahu na stránku

Stránku máte hotovú, grafika je pútavá, ostáva pridať samotný obsah. Obsah je tým, čo priláka návštevníkov na Vašu novú stránku. Pridávanie obsahu je opäť jednoduché, podobne ako v textovom editore Microsoft Word. Vyberiete si typ písma, veľkosť, farbu a píšete. Ak budete chcieť, môžete dať prístup na stránku aj Vašim známym a aj oni môžu pridávať vlastné príspevky. Všetko Vás naučíme progresívnou a modernou metódou, pri ktorej si budete môcť všetko vyskúšať na vlastnej koži na našich počítačoch online.

Reklama na stránke/ako zarábať na blogu

V dnešnej dobe je bežné, že užívatelia umiestnia na svoje stránky alebo blogy reklamy a zarábajú na nich peniaze. Ak máte atraktívny obsah a veľkú návštevnosť, nie je dôvod, aby ste nezačali zarábať aj Vy. Naučíme Vás, ako si urobiť účet v programe Google Ads a využívať ho v spojení s Vaším blogom, prípadne stránkou. Množstvo ľudí v USA si túto cestu zvolilo ako svoj hlavný zdroj zárobku. My vám ukážeme, ako máte možnosť aj Vy privyrobiť si na Vašej stránke.

Sledovanie návštevnosti a návštevníkov

Koľko ľudí denne navštívi Vašu stránku? Odkiaľ pochádzajú? Ktorý článok ich najviac zaujal? Odpoveď na tieto otázky Vám dajú moduly na sledovanie návštevnosti a samotných návštevníkov. Zistíte o nich úplne všetko a uvidíte, ktoré články sa im najviac páčia a ktoré ich nezaujali. Dokážete prispôsobiť obsah presne podľa toho, čo si žiadajú Vaši návštevníci a to je veľmi dôležité. Odteraz už o Vás nebudú vedieť iba návštevníci stránky, budete vedieť aj Vy o nich.

Osnova kurzu:

 1. vytvoriť si vlastnú web stránku / blog
 2. prispôsobiť si výzor pomocou grafických motívov
 3. stiahnuť si grafické motívy zdarma z internetu
 4. pridať si na stránku / blog nové moduly / funkcie
 5. nastaviť si moduly podľa svojich predstáv
 6. pridať si textový a grafický obsah
 7. vytvoriť užívateľské kontá pre editáciu viacerými osobami
 8. vytvoriť si konto na reklamné bannery v systéme Google Ads
 9. pridať si reklamu na stránku / blog
 10. vytvoriť si počítadlo návštev Google Analytics
 11. pridať si počítadlo na stránku / blog
 12. analyzovať výsledky počítadla návštev

Rozsah kurzu:

12 vyučovacích hodín

Cena kurzu:

Cena pre osobu / kurzCena platí
230,00 € Len v daných termínoch s uvedeným rozsahom

Cena platí pri min. 3 účastníkoch.

V cene kurzu sú zahrnuté aj pracovné pomôcky a materiál.

Poskytujeme výhodné ceny pre študentské skupinové kurzy na požiadanie.
Pre firmy poskytujeme osobitný cenník na požiadanie.
Ceny individuálnych kurzov u klienta príp. e-learning kurzov taktiež na požiadanie.

Termín školenia:

Začiatok kurzu
Koniec kurzu Čas Deň Typ kurzu
04.03.2024 06.03.2024 17:00 – 21:00 Po – Str Večerný
02.03.2024 03.03.2024 09:00 – 16:00 So – Ne Víkendový

Nevyhovujú vám termíny kurzu? Kontaktujte nás a pripravíme vám kurz v termíne podľa vašich predstáv.

Záväzná objednávka:

Po zvolení najvhodnejšieho riešenia kurzu pre Vás, si prosím stiahnite, vyplňte a pošlite záväzný objednávkový formulár na našu e-mailovú adresu.

Thanks for installing the Bottom of every post plugin by Corey Salzano. Contact me if you need custom WordPress plugins or website design.